• 5
 • 1
 • 8
 • 7
 • 1
костюмів та курток на складі!

Час роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД: Вихідний

(044) 495-59-09

(067) 111-11-21

Замовити дзвінок

Поради щодо догляду за робочим взуттям

Робоче взуття – важлива складова спецформи, що забезпечує надійний та ефективний захист ніг під час виконання професійних обов'язків. Якісне взуття для робітників має бути максимально комфортним у носінні, оскільки в ньому доведеться проводити всю зміну, щоб уникнути виробничих травм.

Забезпечити тривале збереження спецвзуття у належному стані допоможе дотримання правил догляду. Солідні виробники, як правило, постачають продукцію разом із рекомендаціями. В інших випадках необхідно дотримуватися загальних правил догляду за форменим взуттям.

Рекомендації щодо догляду за спецвзуттям

Взуття професійного призначення використовується досить інтенсивно, та й коштує воно недешево, тому дуже важливо дотримуватись правил експлуатації, зберігання та догляду, які допоможуть продовжити термін її служби. Найбільш важливими є такі:

1. Вибір спецвзуття

Робоче взуття слід використовувати відповідно до його спеціального та сезонного призначення, а також захисних властивостей.

Підбирати взуття слід з урахуванням не тільки розміру та повноти ноги, але й особливостей стопи. Приміряти необхідно обидва черевики, прислухаючись при цьому до своїх відчуттів: стопа повинна почуватися максимально комфортно.

Спецвзуття має легко надягати на ногу, і так само просто зніматися, це обов'язкова умова її довгого носіння.

Підвищеною зносостійкістю та довговічністю відрізняється спецвзуття Reis польського виробництва. Пошита з натуральної шкіри, вона комфортна в носінні, при цьому стійка до високих навантажень і впливу найнесприятливіших факторів. Таке взуття можна підібрати для будь-якого сезону.

2.Правила догляду

 • Чищення черевиків від забруднень слід здійснювати після кожної робочої зміни. Чистити можна за допомогою губки або спеціальної щітки, запобігаючи пошкодженню поверхні.

 • Не допускається чищення за допомогою розчинників органічного походження, тому при виконанні фарбувальних робіт бажано використовувати додатковий захист (бахили, наприклад).

 • Чистити необхідно не тільки підошву та шкарпетки черевиків, але і їх верх і вигини, інакше накопичення бруду спричинить ламкість матеріалу.

 • Просушувати очищене та витерте взуття слід у розкритому вигляді у вентильованому приміщенні. Щоб уникнути зсихання матеріалу, не можна розташовувати черевики ближче 30 см до опалювальних приладів і тим більше не можна класти їх безпосередньо на батареї та інші прилади. Не можна допускати пересихання черевиків.

 • Якщо в процесі виконання професійних обов'язків спецвзуття було намочене, не можна його сушити без попереднього чищення, так як подальше видалення засохлого бруду може суттєво пошкодити поверхню.

 • Не рідше одного разу на тиждень черевики необхідно змащувати кремом, що допоможе уникнути їхньої деформації. Черевики зі шкіри особливо чутливі до вологи і швидше під її впливом втрачають форму, тому в проміжках між шкарпеткою їх рекомендується набивати газетами або заповнювати спеціальними вставками.

3. Інші особливості експлуатації

 • Одягати взуття потрібно у розшнурованому вигляді або при розстебнутих застібках. Черевики необхідно взувати з використанням спеціального ріжка, щоб уникнути залому задників.

 • За найменшої потреби в ремонті, не варто з ним зволікати. Своєчасне виправлення дефекту, що з'явився, запобігатиме виникненню більш серйозної проблеми.

 • Безперервна експлуатація спецвзуття має перевищувати дев'яти (в окремих випадках – 12) годин, тобто. Знімати її необхідно відразу після закінчення робочої зміни.

4. Зберігання

Дотримання умов зберігання також впливає тривалість терміну служби спецвзуття. Зберігання слід здійснювати в сухому приміщенні, де відсутній доступ пилу, прямих сонячних променів та хімічних речовин. У період міжсезоння робоче взуття рекомендується зберігати в коробці або поліетиленовому пакеті при температурі близько 18°С та відносній вологості до 65%. Для забезпечення захисту від псування в коробку із взуттям можна помістити засоби від молі та гризунів.

Поради щодо догляду допоможуть підтримувати спецвзуття в хорошому стані тривалий час, звичайно, за умови, що воно має високу якість, інакше найретельніший догляд буде марним.

Склад аптечки першої допомоги на підприємстві Аптечка першої медичної допомоги має бути невід'ємним атрибутом на будь-якому об'єкті, де працюють люди. Йдеться про найважливішу міру охорони праці. У разі травми вона використовується для надання ефективної допомоги Засоби захисту від ураження електричним струмом Для безпеки на робочому місці використовуються різні організаційні та технічні заходи, а також спеціальні засоби, що забезпечують захист від ураження електричним струмом. Як користуватись вогнегасником? Одна з головних вимог протипожежної безпеки полягає в тому, щоб у будь-якому комерційному об'єкті були присутні вогнегасники. Як визначити розмір протигазу? Засіб індивідуального захисту ідеально справлятиметься зі своїми завданнями лише у разі визначення відповідного розміру його лицьової сторони, існує два способи. Як вибрати зварювальну маску? Перед тим як вибрати зварювальну маску, потрібно ознайомитися з найпоширенішими різновидами виробів. 5 причин купити спецодяг у магазині Bravo Призначення, вибір спилкових рукавичок (крагів) Багато видів професійної діяльності потребують заходів захисту рук від травм, опіків тощо. Для реалізації цієї мети шиють спеціальні рукавиці або рукавички. Особливо надійними серед них вважаються спилкові краги. Медичні костюми з принтом: практичність та стиль Медична форма є невід'ємним атрибутом діяльності персоналу будь-якого лікувального закладу. Важливість роботи медиків обумовлює високі вимоги до їхнього спецодягу, що забезпечує безпеку роботи з пацієнтами та медичним обладнанням.
Як визначити розмір протигазу? Засіб індивідуального захисту ідеально справлятиметься зі своїми завданнями лише у разі визначення відповідного розміру його лицьової сторони, існує два способи. Склад аптечки першої допомоги на підприємстві Аптечка першої медичної допомоги має бути невід'ємним атрибутом на будь-якому об'єкті, де працюють люди. Йдеться про найважливішу міру охорони праці. У разі травми вона використовується для надання ефективної допомоги Магазин спецодягу в Одесі Компанія «Браво Спецодяг» продовжує розвиватися та відкривати точки продажу якісного спецодягу у містах України. Після киян оцінити переваги фірмових товарів від компанії «Браво Спецодяг» зможуть і одесити. Як користуватись вогнегасником? Одна з головних вимог протипожежної безпеки полягає в тому, щоб у будь-якому комерційному об'єкті були присутні вогнегасники. Засоби захисту від ураження електричним струмом Для безпеки на робочому місці використовуються різні організаційні та технічні заходи, а також спеціальні засоби, що забезпечують захист від ураження електричним струмом. 5 причин купити спецодяг у магазині Bravo Призначення, вибір спилкових рукавичок (крагів) Багато видів професійної діяльності потребують заходів захисту рук від травм, опіків тощо. Для реалізації цієї мети шиють спеціальні рукавиці або рукавички. Особливо надійними серед них вважаються спилкові краги. Засоби індивідуального захисту для підприємства Засоби індивідуального захисту – це спеціальні пристрої, елементи, деталі, а також особливий одяг, взуття та головні убори, головним завданням яких є запобігання або зменшення травм, негативного впливу небезпечних умов праці та забезпечення індивідуального комфорту та зручності при роботі.
Всі огляди та поради