• 5
  • 1
  • 8
  • 7
  • 1
костюмів та курток на складі!

Час роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД: Вихідний

(044) 495-59-09

(067) 111-11-21

Замовити дзвінок

Про компанію

sovmesnoe1.jpg

Компанія "Браво Спецодяг" це команда досвідчених фахівців у галузі виробництва та продажу робочого одягу, взуття та засобів індивідуального захисту.

Наша місія змінити звичне для багатьох ставлення до робочого одягу як до "роби", як до чого то позбавленому краси та шарму. Ми виробляємо продукцію, яка зробить Вашу роботу предметом гордості, а людини одягненого у спецодяг від нашої компанії еталоном своєї професії.

Над кожним костюмом, над кожним головним убором, над кожною одиницею товару старанно працювали технологи дизайнери, підбираючи тканини та розробляючи їх зовнішній вигляд. Усі вони пройшли процес сертифікації та удосконалилися виходячи з відгуків та побажань клієнтів та вимог ринку. Вся продукція "Браво Спецодяг"  комплектується етикетками для догляду та складниками, жаккардовими та картонними ярликами упаковується в пакет та фасується у ящики від 5 до 10 шт залежно від обсягу. Це значно спрощує процес продажу, відвантаження та експлуатації, робить їх більш презентабельними. Розуміючи, що в наш час усі підприємства та організації йдуть по шляхи оптимізації своїх витрат ми продаємо свою продукцію за ринковими та цінами нижчими за ринкові. Але за тієї ж ціни, що і у конкурентів "Браво Спецодяг" відрізняється оригінальністю дизайну, значно більшою функціональністю та якістю вище загальноприйнятого. За короткий час ми досягли довіри та поставляємо свою продукцію на такі підприємства як "Миронівський хлібопродукт" (ТМ Наша ряба), "Київенерго", "Автокраз", "Альком" та багато інших. "Браво Спецодяг" працює як з великими організаціями, так і з роздрібними покупцями Ми відкриті до будь-якої співпраці та готові запропонувати особливі умови для наших дилерів у регіонах.