• 5
  • 1
  • 8
  • 7
  • 1
костюмів та курток на складі!

Час роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД: Вихідний

(044) 495-59-09

(067) 111-11-21

Замовити дзвінок

Склад аптечки першої допомоги на підприємстві

Аптечка першої медичної допомоги має бути невід'ємним атрибутом на будь-якому об'єкті, де працюють люди. Йдеться про найважливішу міру охорони праці. У разі травми вона використовується для надання ефективної допомоги. Трудовий кодекс підтверджує той факт, що забезпечувати працівників медичного обслуговування зобов'язується саме керівник. При цьому варто заздалегідь вивчити склад аптечки першої допомоги на підприємстві.

Що має бути в аптечці першої допомоги: список


Комплектація аптечки першої допомоги передбачає наявність:
  • Виробів, які зупиняють кровотечі. Йдеться про джгут, бинти нестерильного типу, два стерильні бинти. Не потрібно забувати про перев'язувальний пакет, серветки з марлі, два лейкопластирі 4х10 см і десять 1.9х7.2 см. Також знадобиться лейкопластир у рулонній формі розміром 1х250 см.
  • Засобів, які здійснюють реанімацію серця та легень. Керівництво має придбати обладнання для проведення штучного дихання або одну маску, що забезпечує легеневу вентиляцію.
  • Інші вироби. Необхідно подбати про купівлю ножиць під пов'язки по Лістеру, п'ять антисептичних серветок, дві пари нестерильних рукавичок, дві штуки нестерильних тришарових масок. Обов'язково має бути одне ізометричне покривало розміром 160х210 см.
  • Інші засоби. Йдеться про три сталеві англійські шпильки, санітарну сумку, авторучку, блокнот А7, куди можна записати інформацію, книжку, в якій зазначено, як користуватися інструментами та надавати допомогу.

Вкрай важливо, щоб аптечка першої допомоги склад відповідав ключовим вимогам і знаходився в щільному футлярі із пластику футлярі або тканинній сумці.
Незважаючи на стандартизованість комплектації, власник підприємства за бажання може доповнити її. Наприклад, якщо під час виконання роботи простежується підвищений шанс на отримання термічного опіку, логічно включити в комплект супутні засоби. Співробітники хімічних лабораторій явно потребуватимуть медикаментів, які захищають від отруєнь із хімічними опіками. Фахівцям, які працюють на висоті, в аптечку кладуть кошти, що дозволяють надати першу допомогу при переломах.

Аптечка на підприємстві: специфіка використання


Потрібно знати не лише список ліків для аптечки, а й ознайомитися з тим, наскільки багато цих виробів має бути присутнім на підприємстві. Згідно з нормативним актом, кількість аптечок може визначати сам роботодавець. На їхню кількість впливає штат співробітників і те, чим займається компанія. Про своє рішення власник підприємства має повідомити у локальному акті. Додатково видаються накази для регламентування аспектів на кшталт:
  • Особи, які стежать за зберіганням аптечки.
  • Те, що має бути в аптечці.
  • Місця, де зберігається комплект.

Більше того, співробітник, який несе відповідальність за аптечку, повинен мати практичні знання про нюанси першої допомоги. Керівництво, своєю чергою, займається упорядкуванням додаткової документації як інструкцій і правил.

Аптечка першої допомоги: особливості зберігання та утилізації


Вирішенням питань, пов'язаних із купівлею, зберіганням та контролем складу аптечок, займаються відповідальні особи. Попередньо начальство має видати супутній указ. Як відповідальна особа може виступати будь-який працівник незалежно від посади, який знає, як надавати першу медичну допомогу.


Як уже говорилося раніше, у законодавчій базі відсутні вимоги, пов'язані з кількістю аптечок на одному підприємстві, але бажано, щоб на кожній ділянці та побутовому приміщенні знаходиться щонайменше один екземпляр. Краще відразу покласти аптечку у доступне місце. У разі коли робоча діяльність пов'язана з постійними роз'їздами, аптечка береться з собою і зберігається в автомобілі. Якщо роботодавець не надав працівникам виробничі аптечки, він зіткнеться з адміністративною відповідальністю та буде зобов'язаний сплатити штраф.


Тепер ви достеменно знаєте перелік медикаментів в аптечці на підприємстві України. Рекомендується не купувати кожен виріб окремо, а придбати готовий комплект з усім необхідним. У такому разі зникне необхідність витрачання часу на пошук десятків різних засобів.

Аптечки першої допомоги в інтернет-магазині BRAVO


аптечка на предприятии аптечка первой помощи аптечка первой помощи состав
Поради щодо догляду за робочим взуттям Забезпечити тривале збереження спецвзуття у належному стані допоможе дотримання правил догляду. Солідні виробники, як правило, постачають продукцію разом із рекомендаціями. В інших випадках необхідно дотримуватися загальних правил догляду за форменим взуттям. Засоби захисту від ураження електричним струмом Для безпеки на робочому місці використовуються різні організаційні та технічні заходи, а також спеціальні засоби, що забезпечують захист від ураження електричним струмом. Як користуватись вогнегасником? Одна з головних вимог протипожежної безпеки полягає в тому, щоб у будь-якому комерційному об'єкті були присутні вогнегасники. Як визначити розмір протигазу? Засіб індивідуального захисту ідеально справлятиметься зі своїми завданнями лише у разі визначення відповідного розміру його лицьової сторони, існує два способи. Як вибрати зварювальну маску? Перед тим як вибрати зварювальну маску, потрібно ознайомитися з найпоширенішими різновидами виробів. 5 причин купити спецодяг у магазині Bravo Призначення, вибір спилкових рукавичок (крагів) Багато видів професійної діяльності потребують заходів захисту рук від травм, опіків тощо. Для реалізації цієї мети шиють спеціальні рукавиці або рукавички. Особливо надійними серед них вважаються спилкові краги. Медичні костюми з принтом: практичність та стиль Медична форма є невід'ємним атрибутом діяльності персоналу будь-якого лікувального закладу. Важливість роботи медиків обумовлює високі вимоги до їхнього спецодягу, що забезпечує безпеку роботи з пацієнтами та медичним обладнанням.
Як визначити розмір протигазу? Засіб індивідуального захисту ідеально справлятиметься зі своїми завданнями лише у разі визначення відповідного розміру його лицьової сторони, існує два способи. Магазин спецодягу в Одесі Компанія «Браво Спецодяг» продовжує розвиватися та відкривати точки продажу якісного спецодягу у містах України. Після киян оцінити переваги фірмових товарів від компанії «Браво Спецодяг» зможуть і одесити. Як користуватись вогнегасником? Одна з головних вимог протипожежної безпеки полягає в тому, щоб у будь-якому комерційному об'єкті були присутні вогнегасники. Засоби захисту від ураження електричним струмом Для безпеки на робочому місці використовуються різні організаційні та технічні заходи, а також спеціальні засоби, що забезпечують захист від ураження електричним струмом. Поради щодо догляду за робочим взуттям Забезпечити тривале збереження спецвзуття у належному стані допоможе дотримання правил догляду. Солідні виробники, як правило, постачають продукцію разом із рекомендаціями. В інших випадках необхідно дотримуватися загальних правил догляду за форменим взуттям. 5 причин купити спецодяг у магазині Bravo Призначення, вибір спилкових рукавичок (крагів) Багато видів професійної діяльності потребують заходів захисту рук від травм, опіків тощо. Для реалізації цієї мети шиють спеціальні рукавиці або рукавички. Особливо надійними серед них вважаються спилкові краги. Засоби індивідуального захисту для підприємства Засоби індивідуального захисту – це спеціальні пристрої, елементи, деталі, а також особливий одяг, взуття та головні убори, головним завданням яких є запобігання або зменшення травм, негативного впливу небезпечних умов праці та забезпечення індивідуального комфорту та зручності при роботі.
Всі огляди та поради