• 5
  • 1
  • 8
  • 7
  • 1
костюмів та курток на складі!

Час роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД: Вихідний

(044) 495-59-09

(067) 111-11-21

Замовити дзвінок

Послуги

Корпоративний стиль — це основа впізнаваності і на сьогоднішній день одне з основних завдань будь-якої компанії. Створити свій стиль, надаючи унікальності компанії допоможе наявність логотипу, унікального слогану, корпоративних кольорів в одязі.
Для багатьох спецодяг асоціюється лише з комфортом та простотою, але також він є візитною карткою. організації.

Компанія "Браво Спецодяг" пропонує свої послуги для створення запам'ятовується та індивідуального спецодягу. У наші послуги входить нанесення логотипу на одяг різними способами, індивідуальний пошиття та пошиття одягу в корпоративних кольорах.

Індивідуальне пошиття спецодягу.

Бажаєте відрізнятися? Наші технологи розроблять модель одягу, що відповідає всім вимогам Вашого корпоративного стилю, врахують побажання щодо матеріалу та дизайну.
Ми можемо пошити спецодяг на базі наших моделей-це як правило зручніше, тому що ви бачите перед собою вже готовий виріб і лише змінюєте колір і тканину. Можемо розробити нову модель. Можливий варіант пошиття робочого одягу за технічним завданням замовника.
Термін виготовлення на базі нашої моделі (за наявності матеріалу)- 10-21 днів. Термін пошиття нових моделей 21-30 днів.

Нанесення фірмової символіки на спецодяг.


Логотип — це локомотив стилю компанії. Існує безліч методів нанесення логотипів, ми надаємо для своїх клієнтів основні та найпопулярніші, такі як:
Вишивка — метод нанесення логотипу за допомогою вишивальних машин є найнадійнішим і найдовговічнішим методом нанесення логотипу. Нанесення логотипу на спецодяг вишивкою полягає у створенні векторного формату малюнка, а потім розробки програми для вишивальної машини, яку можна використовувати повторно.
Вишивка наноситься як на крій, так і на готові вироби. На зимовий спецодяг - тільки на крій.Термін нанесення після узгодження макета-2-5днів.Термодрук – найпопулярніший і найпростіший метод нанесення логотипів! Технологія виглядає так: створюється векторний формат зображення, за цим форматом створюється термоплівка, яка переноситься на виріб під термопресом. Найпопулярніший і найнадійніший метод нанесення! Ви можете вибрати багато варіантів. Тираж - від 5-7 штук. Термін нанесення з моменту погодження макета- 1-3 дні.

форма.jpg 

Шеврон - відзнака у вигляді вишивки. Виготовляється окремо та пришивається на готовий виріб або крій. Як правило пришивається на рукави, груди та спину спецодягу. Найчастіше використовується для нанесення на спецодяг для охоронних структур, а також на зимовий спейцодяг. Терміни виготовлення з моменту узгодження макету 3-7 днів.


Шовкографія або трафаретний друк. Використовуючи цей метод, логотип буде яскравим і чітким, оскільки особливість шовкографії полягає в тому, що використовується широкий діапазон друкованих фарб і матеріалів. Основне завдання шовкографії - це виготовлення трафарету вашого логотипу, який надалі наноситься на річ, що вас цікавить. Великий інтерес до шовкографії викликає її доступність, тому що собівартість витратних матеріалів для виготовлення трафарету відносно невелика. Використовується вкрай рідко. Терміни нанесення узгоджуються індивідуально.
Замовлення пошиття або нанесення логотипів можна розмістити у менеджерів компанії за тел. (044) 495-59-09.