• 5
  • 1
  • 8
  • 7
  • 1
костюмів та курток на складі!

Час роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД: Вихідний

(044) 495-59-09

(067) 111-11-21

Замовити дзвінок

Як користуватись вогнегасником?

Пожежа у будь-якому випадку призводить до негативних наслідків, проте від того, наскільки швидко вдасться його ліквідувати, багато в чому залежить збереження майна та здоров'я людей, які перебувають у приміщенні з осередком займання. Найпростішим способом впоратися з цією бідою вважається застосування вогнегасників. Настійно рекомендується наперед навчитися користуватися ними, щоб знати, як діяти в критичних ситуаціях. Одна з головних вимог протипожежної безпеки полягає в тому, щоб у будь-якому комерційному об'єкті було необхідне пожежне обладнання . Найбільш затребуваними різновидами є порошкові чи вуглекислотні. Кожен із них відрізняється своїми особливостями застосування.

Як користуватися вогнегасником вуглекислотного типу


Вуглекислотні вироби працюють за наступним принципом: коли відкривається клапан, СО2 моментально прямує в розтруб і стає не зрідженим, а твердим. Спостерігається різка зміна температурного режиму до -70 градусів за Цельсієм. Після контакту з вогнем CO2 ліквідує процес горіння. Інструкція з використання вищеописаного вогнегасника має на увазі:
  • Зрив пломби та висмикування чеки (вона служить для захисту від випадкового спрацьовування).
  • Напрямок розтрубу на вогнище займання.
  • Натискання на важіль або рукоятку (залежно від конструктивних особливостей).
как пользоваться огнетушителем углекислотный огнетушитель купить углекислотный огнетушитель цена

Заборонено наближатися до займання ближче, ніж на 3 метри. Коли людина перестане користуватися вогнегасником і полум'я буде ліквідовано, необхідно опустити ручку і закрутити вентиль. Щоб знову експлуатувати виріб, потрібно заправити його балоном СО2.

Порошковий вогнегасник: застосування


Порошкові вогнегасники застосовуються, коли спалахують тверді матеріали, обладнання з незначною напругою та електроприлади. Крім іншого, вони використовуються для гасіння різного роду рідких та газових середовищ. Моделі доступні у двох видах. У перших вбудований джерело тиску, а другі є закачаними. Ключова перевага порошкових вогнегасників полягає у можливості порційної витрати вогнегасної речовини та контролю «напору» струменя. Порошковий вогнегасник використовується так:
  • Знімається пломба, висмикується запобіжна чека.
  • Центральна рукоятка піднімається до краю.
  • Виконується удар по кнопці, що розташовується на балоні.
  • Шланг прямує на вогнище загоряння.
  • Натискається основний важіль.
перезарядка огнетушителя порошковый огнетушитель цена порошковый огнетушитель купить

Коли вищеописаний вогнегасний пристрій експлуатується, необхідно відійти від полум'я щонайменше на 2 метри. Більше того, не варто забувати про міцне утримання пристрою, щоб він не вилетів з рук під натиском. Надалі агрегат можна повторно використати.

Правила користування вогнегасником


На виробничих підприємствах, у транспортних засобах і навіть у побутових умовах вогнегасник повинен знаходитися там, де його не важко знайти при необхідності. Попередньо співробітникам компанії або членам сім'ї слід ознайомитися зі специфікою використання вогнегасника. Найчастіше ця інформація відображається на корпусній частині пристрою у вигляді картинок або тексту. Завжди варто пам'ятати про рекомендації щодо правильного використання виробу у разі займання:
  • Краще не використовувати апарат із порушеною герметичністю або якщо він виглядає несправним.
  • За наявності в будівлі кількох вогнегасників та виникнення пожежі рекомендується скористатися всіма відразу.
  • Ліквідувавши пожежу, пристрої перезаряджаються до максимального обсягу.
  • Коли вогнегасник експлуатується, потрібно не забувати про віддачу, що виникає, коли робоча речовина вивільняється.

Перезаряджання вогнегасників: терміни


У більшості випадків засоби пожежогасіння не працюють саме через те, що власники порушують періодичність їхньої перезарядки. Інші причини несправностей полягають у забрудненнях, механічних ушкодженнях, проте ці фактори трапляються не особливо часто. Тому перезарядка заслуговує на окрему увагу.

Виконання заправки вогнегасників та їх огляду потрібно як мінімум раз на рік, якщо йдеться про повітряно-пінні, водні та емульсійні моделі, і раз на 5 років у випадку з вуглекислотними, порошковими, хладоновими.
Таким чином, інструкція користування допоможе розібратися у специфіці застосування даних пристроїв, у найкоротші соки погасити пожежу та врятувати майно на підприємстві, а найголовніше зберегти здоров'я співробітників. Для підбору оптимальної моделі вогнегасників звертайтесь до нашого інтернет-магазину. Тут доступні різні варіанти виробів, які продаються за прийнятною вартістю.
Поради щодо догляду за робочим взуттям Забезпечити тривале збереження спецвзуття у належному стані допоможе дотримання правил догляду. Солідні виробники, як правило, постачають продукцію разом із рекомендаціями. В інших випадках необхідно дотримуватися загальних правил догляду за форменим взуттям. Склад аптечки першої допомоги на підприємстві Аптечка першої медичної допомоги має бути невід'ємним атрибутом на будь-якому об'єкті, де працюють люди. Йдеться про найважливішу міру охорони праці. У разі травми вона використовується для надання ефективної допомоги Засоби захисту від ураження електричним струмом Для безпеки на робочому місці використовуються різні організаційні та технічні заходи, а також спеціальні засоби, що забезпечують захист від ураження електричним струмом. Як визначити розмір протигазу? Засіб індивідуального захисту ідеально справлятиметься зі своїми завданнями лише у разі визначення відповідного розміру його лицьової сторони, існує два способи. Як вибрати зварювальну маску? Перед тим як вибрати зварювальну маску, потрібно ознайомитися з найпоширенішими різновидами виробів. 5 причин купити спецодяг у магазині Bravo Призначення, вибір спилкових рукавичок (крагів) Багато видів професійної діяльності потребують заходів захисту рук від травм, опіків тощо. Для реалізації цієї мети шиють спеціальні рукавиці або рукавички. Особливо надійними серед них вважаються спилкові краги. Медичні костюми з принтом: практичність та стиль Медична форма є невід'ємним атрибутом діяльності персоналу будь-якого лікувального закладу. Важливість роботи медиків обумовлює високі вимоги до їхнього спецодягу, що забезпечує безпеку роботи з пацієнтами та медичним обладнанням.
Як визначити розмір протигазу? Засіб індивідуального захисту ідеально справлятиметься зі своїми завданнями лише у разі визначення відповідного розміру його лицьової сторони, існує два способи. Склад аптечки першої допомоги на підприємстві Аптечка першої медичної допомоги має бути невід'ємним атрибутом на будь-якому об'єкті, де працюють люди. Йдеться про найважливішу міру охорони праці. У разі травми вона використовується для надання ефективної допомоги Магазин спецодягу в Одесі Компанія «Браво Спецодяг» продовжує розвиватися та відкривати точки продажу якісного спецодягу у містах України. Після киян оцінити переваги фірмових товарів від компанії «Браво Спецодяг» зможуть і одесити. Засоби захисту від ураження електричним струмом Для безпеки на робочому місці використовуються різні організаційні та технічні заходи, а також спеціальні засоби, що забезпечують захист від ураження електричним струмом. Поради щодо догляду за робочим взуттям Забезпечити тривале збереження спецвзуття у належному стані допоможе дотримання правил догляду. Солідні виробники, як правило, постачають продукцію разом із рекомендаціями. В інших випадках необхідно дотримуватися загальних правил догляду за форменим взуттям. 5 причин купити спецодяг у магазині Bravo Призначення, вибір спилкових рукавичок (крагів) Багато видів професійної діяльності потребують заходів захисту рук від травм, опіків тощо. Для реалізації цієї мети шиють спеціальні рукавиці або рукавички. Особливо надійними серед них вважаються спилкові краги. Засоби індивідуального захисту для підприємства Засоби індивідуального захисту – це спеціальні пристрої, елементи, деталі, а також особливий одяг, взуття та головні убори, головним завданням яких є запобігання або зменшення травм, негативного впливу небезпечних умов праці та забезпечення індивідуального комфорту та зручності при роботі.
Всі огляди та поради