• 5
 • 1
 • 8
 • 7
 • 1
костюмів та курток на складі!

Час роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД: Вихідний

(044) 495-59-09

(067) 111-11-21

Замовити дзвінок

Технології та матеріали

Нашими основними партнерами є «Тексика», «Спецтекстиль», «Черкаський шовковий комбінат».

                                         

Види та властивості тканин:

ТМ Дефенса_рус.jpg

 • Дефенса. Тканини цієї торгової марки об'єднує те, що вони мають лицьову сторону виведено поліестерові комплексні, а на виворітну - сумішові штапельні нитки пряжі. Комплексна пряжа з поліестеру підвищує характеристики міцності, зносостійкість, надає шовковистий. блиск. Штапельна сумішова пряжа забезпечує необхідні для таких тканин гігієнічні властивості.
Водовідштовхувальна просочення обмежує змочування поверхні тканини та підвищує захист від виробничих забруднень.

Тканини Дефенса відрізняються між собою щільністю та складом, але сфера їх застосування однакова. Всі вони призначені для виробництва верхньої утепленої спеціального та робочого одягу для захисту від загальновиробничих забруднень (ОПЗ) та несприятливих погодних умов: дощу, снігу, вітру.

Костюм зимовий «Майстер», куртка зимова «Легіон», костюм "Універсал", костюм «Навігатор»

ТМ Гарда_рус.jpg

 • Гарда. Саржеве переплетення штапельної змішаної пряжі забезпечує високу повітропроникність цих тканин. Наявність у складі бавовни надає необхідних показників гігроскопічності. Підвищений зміст поліестеру покращує показники зносостійкості та стійкість до розривних навантаженням.

Вироби з Гарда відрізняються презентабельним зовнішнім виглядом: матова поверхня, незмінність і формостійкість, збереження кольору після прання протягом тривалого часу.

Тканини Гарда відрізняються між собою щільністю та складом, але сфера їх застосування однакова. Всі вони призначені для пошиття спеціального одягу, а також для робіт у приміщеннях, на відкритому повітрі в тепле пора року. Захищають від загальновиробничих забруднень (ОПЗ), механічних пошкоджень.

Костюм "Віват", костюм "Термінал", костюм "Статус"

ТМ Рейнар рус.jpg

 • Рейнар. Поліестерові волокна забезпечують високі характеристики міцності, зносостійкість. Щільне полотняне переплетення посилює вітрозахист. Гладка поверхня перешкоджає накопиченню бруду між волокнами.

Водотривкі властивості тканини Рейнар набувають за рахунок поліуретанового покриття PU, яке наноситься на виворітний бік. Водовідштовхувальні властивості тканини надає спеціальне просочення на основі флюорокарбону. Вона захищає вироби від намокання та виробничих забруднень.

Різні види тканин Рейнар відрізняються між собою густиною, яка визначає сферу їх застосування. Рейнар 110 і Рейнар 135 - легкі плащові тканини щільністю 110 і 135 г/м2, призначені для пошиття верхньої легені одягу, що захищає від дощу, вітру, снігу, бруду.

Куртка "Карпати",  Костюм "Витязь"

 • Тканина Сорочкова — легка сумішова тканина полотняного переплетення без без додаткових захисних властивостей. Оптимальний бюджетний варіант для пошиття сорочок та легкого одягу медперсоналу та працівників сфери послуг.

За рахунок невисокої щільності має хороші повітрообмінними властивостями. Завдяки поліестеру, що входить до складу, - добре тримає форму, не мнеться, не пілінгується.

Костюм "Вероніка", костюм "Ліра", костюм кухаря "Класик", халат "Технолог", халат "Господарка", халат бязевий чоловічий та жіночий

 • Брезент - груба, щільна парусина із лляних волокон з додаванням бавовни або джуту. Джутова нитка-жорстка, шорстка, може пошкодити відкриті ділянки шкіри при контакт. Льняна нитка - також щільна, але м'якша, приємніша на дотик, з нею простіше працювати під час пошиття виробів. Як правило, джутовий брезент дешевше, ніж лляний. Залежно від мети подальшого використання парусину просочується водовідштовхуючими, вогнетривкими або протигнильні складами і є технічною тканиною, не призначеною для постійного контакту зі шкірою.

Призначення: технічний одяг та рукавиці для захисту від вологи та механічних пошкоджень, технічний одяг та рукавиці, що захищають від вогню, іскор, бризок розплавленого металу, розпечених абразивних та гострих деталей, рюкзаки, мішки та засоби укриття: тенти, намети, чохли для техніки та обладнання.

Костюм зварювальника ВП із посиленнями

 • Двонитка - міцна, груба сумішова або 100% бавовняна тканина полотняного переплетення. Застосовується при пошитті робочих рукавиць, при виробництві м'яких меблів. книжкових палітурок, при виготовленні взуття, як упаковка

Двонитка сувора - тканина без nbsp; заключної обробки (відбілювання та фарбування).

Двонитка апретована - минула заключну обробку та оздоблення з нанесенням аппрету. Така тканина має підвищену поверхневу щільність, не змінюється, має необхідну повітропроникністю, після остаточного розгладжування тканини на її поверхні відсутні виступаючі волокна. Завдяки цій обробці зовнішній вид матеріалу також значно покращується.

 • Діагональ – легка 100% бавовняна тканина саржевого переплетення без додаткових захисних тканин властивостей. Використовується при пошитті робочого та спеціального одягу, призначеного для робіт у приміщеннях та на відкритому повітрі у теплу пору року.

Саржеве переплетення забезпечує високу повітропроникність, бавовну надає необхідні показники гігроскопічності.

Костюм х/б "Діагональ" з посиленням

 • Грета - це тканина полотняного переплетення з особливою структурою: поліефірна нитка виведена на лицьову сторону, а бавовна – на виворітну. Таке будова тканини Грета суттєво підвищує її міцність, покращує гігієнічні властивості, надає тканині красивого шовковистого блиску.

На тканину Грета нанесена водовідштовхувальна просочування для захисту від промокання та виробничих забруднень.

Костюм «Стандарт +», костюм «Навігатор», костюм«Універсал»

 • Габардін – це тонка, легка, непрозора поліестерова тканина помірної щільності матовою поверхнею та характерним плетінням. На поверхні цієї тканини чітко проглядається характерний рубчик.

Дуже широке поширення габардин отримав у пошитті спецодягу, корпоративного та медичного одягу.

Габардин м'яко, красиво драпірується, добре тримає форму і не деформується при пранні, добре пропускає повітря, стійке до зношування, стійке до намокання.

Жилет сигнальний "Габарит"

 • Спилок являє собою шар натуральної шкіри, що отримується шляхом її шерфування (Розшарування). Зазвичай спилок відносять до ворсових шкір (до складу яких також входять замша, велюр та нубук); при цьому спилок найнеміцніший матеріал з цих шкір, оскільки він є найтоншим із них.

Для використання при виробництві одягу та взуття спилок фарбують у різні кольори, наносять спеціальні покриття та тиснення, обробляють ПВХ.

Зі спилкових шкір виробляють костюми для зварювальників, спилкові рукавички. З свинячої шкіри отримують спилок-велюр, що застосовується у взуттєвій промисловості. Цей матеріал досить активно використовується у виробництві спортивного взуття, оскільки нога у ньому «дихає».

Костюм зварювальника зі спилком

 • Сукно - один із видів вовняної тканини, лицьова поверхня якої має ворсове покриття (повсть застил), під ним ховається малюнок переплетення тканини. Особливість виробництва сукна заснована на властивості вовняного волокна звалюватися з іншими волокнами завдяки чіпким лусочкам.

Вироби із сукна добре захищають від опіків, іскор та обмороження, тому його широко застосовують у машинобудуванні, металургії та хімічній промисловості.

Костюм сукняний жаростійкий тип "В"

         Утеплювачі:

 • Синтепон – це неткане полотно, яке добре утримує тепло та має здатність до відновлення форми. Цей синтетичний матеріал має об'ємну структуру, що складається з волокон.

Висока ефективність використання синтетичних поліефірних волокон для виготовлення синтепона пояснюється їхньою гарною пружністю, об'ємністю, шерстистим виглядом, приємною тушостійкістю у пранні та високою міцністю.

Куртка "Карпати", куртка «Північ», жилет «Технолог», куртка "Бригадир", куртка "Легіон", напівкомбінезон "Карпати", напівкомбінезон«Легіон»

 • Ватин - це неткане полотно, яке виготовляється з відновленого волокна. Ватин використовується  у виготовленні верхнього одягу, спецодягу як прокладка, що утеплює. і   взагалі, як утеплювач.

Куртка «Ватна»