• 5
  • 1
  • 8
  • 7
  • 1
костюмів та курток на складі!

Час роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД: Вихідний

(044) 495-59-09

(067) 111-11-21

Замовити дзвінок

Засоби індивідуального захисту для підприємства

Призначення ЗІЗ, важливість використання

Кожне виробництво – це цикл взаємозалежних процесів і систем, головне завдання яких – виконання певних функцій, або виготовлення продукції. У широкому значенні слова, виробництва існували завжди – починаючи з каменоломень стародавнього Єгипту та ремісничих майстерень середньовіччя. І, очевидно, що активніше розвивалися підприємства, то більше вставав питання безпеки працівника. У 19 столітті робітник став не лише професіоналом, а й взагалі «дорогою» людиною; його цінність стала еквівалентною цінності продукції, тому стали з'являтися засоби індивідуального захисту людини.

Средства индивидуальной защиты работников Засоби індивідуального захисту – це спеціальні пристрої, елементи, деталі, а також особливий одяг, взуття та головні убори, головним завданням яких є запобігання або зменшення травм, негативного впливу небезпечних умов праці та забезпечення індивідуального комфорту та зручності при роботі. Важливо зазначити, що за українськими та російськими ГОСТами (наприклад, ГОСТ 12.4.011-89), бруд також відноситься до негативних факторів впливу, і вирішення цієї проблеми також потребує спецодягу та ЗІЗ. Зрозуміло, ЗІЗ можуть разюче відрізнятися один від одного залежно від різних факторів, проте головна умова їх вибору – це якість, яка може гарантувати лише найкращий та найбільш перевірений магазин робочого одягу та ЗІЗ. Згідно зі статистикою, лише в 2008 році в Україні було травмовано понад 16,2 тис. осіб на виробництві. Найбільше випадків травмування посідає такі сфери як вугільна, машинобудівна, будівельна, агропромисловий комплекс та невиробнича сфера. Це свідчить про ту важливість, яку є засоби індивідуального захисту.

Класифікація засобів індивідуального захисту

Респиратор На сьогоднішній момент склалася чітка класифікація засобів захисту, яка дозволяє швидко та якісно підібрати та купити ЗІЗ та саме те спорядження, яке необхідне для того роду чи іншого виду виробництва чи роботи: ЗІЗ рук (рукавиці, рукавички, наплічники, нарукавники),

  • засоби захисту ніг (чоботи, черевики, туфлі, балахони, капці, робоче взуття),
  • ЗІЗ очей та обличчя (захисні окуляри, щитки лицьові, маски),
  • засоби захисту голови (каски, шоломи, шапки, берети),
  • захисний одяг (кожухи, пальто, напівпальто, накидки, халати),
  • ЗІЗ органів дихання (протигази, респіратори),
  • засоби захисту органів слуху (навушники, вкладки) тощо.
Розмаїття предметів та його відмінності робить вибір досить складним. Проте, є два принципи, які дещо спрощують складності підбору засобів захисту: понад усе стоїть якість і все це можна вибрати у нашому інтернет-магазині спецодягу «Браво». До речі, західні фахівці, в особі Industrial Ventilation Committee members (США) вважають, що «в системі захисту від шкідливих виробничих факторів використання ЗІЗ є найнадійнішим методом». Виходить, що набувати засобів індивідуального захисту вигідно не лише працюючим, а й роботодавцям.

ЗІЗ в інтернет-магазині "Браво Спецодяг"

Інтернет-магазин та компанія "Браво Спецодяг" це команда досвідчених фахівців у галузі виробництва та продажу робочого одягу, взуття та засобів індивідуального захисту. Магазин надає високоякісну продукцію за доступною та приємною ціною, проте головне це оригінальність наших виробів. Ми керуємося принципом «змінити звичне для багатьох ставлення до робочого одягу як до "роби", як до чогось позбавленого краси та шарму». Наша продукція зробить людину одягнену в спецодяг від нашої компанії еталоном своєї професії. Наприклад, лінійка одягу "Браво": штани , куртка , комбінезон та жилет . Вони виконані стильно, привабливо, із тканини підвищеної щільності та надійності; а оригінальний дизайн дозволить почуватися впевнено.

Також відповідально ми підходимо до виготовлення робочого взуття, наприклад до бортпрошивних чоботів , що утеплюють, які ми попередньо перевіряємо на міцність і якість. Крім того, ми завжди дбаємо про якість нашої продукції, і з нею можна завжди ознайомитись у наших магазинах у Києві (вул. Лугова 1, оф.1) та в Одесі (вул. Рішельєвська, 56).

Ми готові комплексно підійти до вирішення будь-якої проблеми, а наш індивідуальний підхід та досвід дозволяє нам співпрацювати з такими компаніями, як "Київенерго", "Автокраз", "Альком" та ін.

Поради щодо догляду за робочим взуттям Забезпечити тривале збереження спецвзуття у належному стані допоможе дотримання правил догляду. Солідні виробники, як правило, постачають продукцію разом із рекомендаціями. В інших випадках необхідно дотримуватися загальних правил догляду за форменим взуттям. Склад аптечки першої допомоги на підприємстві Аптечка першої медичної допомоги має бути невід'ємним атрибутом на будь-якому об'єкті, де працюють люди. Йдеться про найважливішу міру охорони праці. У разі травми вона використовується для надання ефективної допомоги Засоби захисту від ураження електричним струмом Для безпеки на робочому місці використовуються різні організаційні та технічні заходи, а також спеціальні засоби, що забезпечують захист від ураження електричним струмом. Як користуватись вогнегасником? Одна з головних вимог протипожежної безпеки полягає в тому, щоб у будь-якому комерційному об'єкті були присутні вогнегасники. Як визначити розмір протигазу? Засіб індивідуального захисту ідеально справлятиметься зі своїми завданнями лише у разі визначення відповідного розміру його лицьової сторони, існує два способи. Як вибрати зварювальну маску? Перед тим як вибрати зварювальну маску, потрібно ознайомитися з найпоширенішими різновидами виробів. 5 причин купити спецодяг у магазині Bravo Призначення, вибір спилкових рукавичок (крагів) Багато видів професійної діяльності потребують заходів захисту рук від травм, опіків тощо. Для реалізації цієї мети шиють спеціальні рукавиці або рукавички. Особливо надійними серед них вважаються спилкові краги.
Як визначити розмір протигазу? Засіб індивідуального захисту ідеально справлятиметься зі своїми завданнями лише у разі визначення відповідного розміру його лицьової сторони, існує два способи. Склад аптечки першої допомоги на підприємстві Аптечка першої медичної допомоги має бути невід'ємним атрибутом на будь-якому об'єкті, де працюють люди. Йдеться про найважливішу міру охорони праці. У разі травми вона використовується для надання ефективної допомоги Магазин спецодягу в Одесі Компанія «Браво Спецодяг» продовжує розвиватися та відкривати точки продажу якісного спецодягу у містах України. Після киян оцінити переваги фірмових товарів від компанії «Браво Спецодяг» зможуть і одесити. Як користуватись вогнегасником? Одна з головних вимог протипожежної безпеки полягає в тому, щоб у будь-якому комерційному об'єкті були присутні вогнегасники. Засоби захисту від ураження електричним струмом Для безпеки на робочому місці використовуються різні організаційні та технічні заходи, а також спеціальні засоби, що забезпечують захист від ураження електричним струмом. Поради щодо догляду за робочим взуттям Забезпечити тривале збереження спецвзуття у належному стані допоможе дотримання правил догляду. Солідні виробники, як правило, постачають продукцію разом із рекомендаціями. В інших випадках необхідно дотримуватися загальних правил догляду за форменим взуттям. 5 причин купити спецодяг у магазині Bravo Призначення, вибір спилкових рукавичок (крагів) Багато видів професійної діяльності потребують заходів захисту рук від травм, опіків тощо. Для реалізації цієї мети шиють спеціальні рукавиці або рукавички. Особливо надійними серед них вважаються спилкові краги.
Всі огляди та поради